info@mavion.com.tr +90 312 911 36 10

Yazılım Çözümleri


Çözümler

MaviOn, müşteri ihtiyacına göre global ya da müşteriye özel yazılım çözümlerini anahtar teslimi temelinde sunmaktadır. Bu kapsamda:

 Web-Tabanlı Yazılımlar
 Masaüstü Yazılımlar
 Mobil Yazılımlar
 İş Zekası Yazılımları
 Veri Tabanı Tasarımı

ekseninde yazılım geliştirme faaliyetlerinde, sistemlerin analiz, tasarım, geliştirme ve entegrasyonuna odaklanmıştır. Sistem çözümlerini; personelinin ve/veya iş ortaklarının teknik ve fonksiyonel alanlardaki uzmanlığı, disiplinli ve sistematik çözüm geliştirme yaklaşımı, personeli ve iş ortaklarının yarattığı ekip ruhu ve sinerji ile geliştirmektedir. 


Süreç

Müşterinin ihtiyaçlarının ve iş akış süreçlerinin incelendiği ön analiz çalışmasının ardından, müşteri ihtiyacı ISO/IEC 12207 ”Systems and Software Engineering” standartlarına uygun olarak kuruma özel geliştirilebildiği gibi, piyasada etkinliğini kanıtlamış Commercial Off The Shelf, COTS ürünlerin hybrid olarak kullanılması yoluyla da karşılanabilmektedir.

İhtiyaçların tanımlanmasından başlayan, tasarım ve geliştirme ile devam eden, kalite testlerini gerçekleştiren, yaygınlaştırma ve bakımı da içeren tam döngülü bir yöntemde Yazılım Gerçekleştirme Süreçleri takip edilmektedir.


Teknoloji

MaviOn, gerçekleştirdiği projelerde, yeni teknolojiye dayanan, test edilmiş, maliyet-etkin, bakımı ve güncellemesi kolay yazılım geliştirme teknolojilerini tercih etmektedir. Bu teknolojilerden bazıları aşağıda sunulmaktadır;

 Servis Tabanlı Mimari (SOA)
 Java temelli teknolojiler (J2EE, JSP, vb.)
 .NET Geliştirme Alt Yapısı
 Hibernate Teknolojisi
 PHP


Örnek Sektör Uygulamaları

 Portal Geliştirilmesi
 İçerik Yönetim Sistemi
 Telekomünikasyon
 Sağlık Yönetim Sistemi
 E-Ticaret, Perakendecilik
 Doküman ve Arşiv Yönetimi