info@mavion.com.tr +90 312 911 36 10

Proje Yönetimi

 

MaviOn Proje Yönetimi Yaklaşımında, PMI (Project Management Institute) esasları doğrultusunda Müşteri ihtiyaçları ve kısıtlamaları tanımlanarak uygulanabilir yol haritalarına aktarılmakta ve projenin gerçekleştirilmesi maksadıyla yerinde destek hizmeti sunulmaktadır.

Dikkatli planlama ve ciddi uygulama ile müşterilerin hedeflerini karşılamasına, öngörülen bütçenin aşılmamasına, projenin hedeflenen zamandan önce tamamlanmasına yardımcı olunmaktadır.

Her projenin kendine özgü olduğuna ve bir yaklaşımın tüm projelere uymadığına inanmaktayız. Projelerinizin başarıya ulaşması için her projeyi farklı ve objektif bir yaklaşım yolu ile ele almaktayız. Sizden ayrıldığımızda işlerin yolunda gitmesi için ihtiyacınız olan araçları ve süreçleri size sağlamaktayız.

 

MaviOn Proje Yönetimi modelinde müşteriye bir plan verip uzaklaşmamaktayız. Profesyonel proje yöneticilerimiz ile müşterinin proje yönetim ofisinde çalışarak en karmaşık projelerinizin başarıya ulaşmasını taahhüt etmekteyiz. İnisiyatifi ele alarak projelerinizin ilerlemesini sağlamakla birlikte, çalışanlarınızı ve projenizi yönlendirmekteyiz. Bunun sonucunda da, ilgili Projeyi süreçlerinize sorunsuzca entegre etmekteyiz.