info@mavion.com.tr +90 312 911 36 10

Ortam İzleme ve Erişim Kontrol Çözümleri

 

 

BT sistem arızalarının %50′ den fazlasına teknik arıza veya insan hatası sebep olmaktadır. Sistem ve veri kurtarma gereken durumlar, hem zaman kaybına hem de yüksek maliyetlere neden olmaktadır. Sistem tehditlerinin önceden tespit edilip, doğrudan raporlanması, pahalı kurtarma proseslerini önlemek için son derece önemlidir. 

Sıcaklık, nem, çiğ noktası, yangın, güç, hareket ve daha fazlası gibi kritik tehditlere karşı bir izleme sisteminin kullanımı, küçük ölçekli sunucu odaları, veri merkezleri veya farklı konumlarda altyapısı bulunan her BT ortamının olmazsa olmazıdır. Fiziksel tehlikeler güç besleme odalarında ya da bu odalara yakın odalarda ortaya çıkabilir ve bu durum BT altyapısını tehdit edebilir. 

MaviOn olarak Kentix Teknolojisini; veri merkezlerinde, kritik bina ve akıllı bina çözümlerinde sunmaktayız. Kentix bütün kritik bileşenlere entegre edilebilir ve bu bileşenleri izleyebilir.

 

KENTIX MULTISENSOR TEKNOLOJİSİ

  Kentix MultiSensor® teknolojisi 35' ten fazla tanımlı tehdidi tek bir ünite üzerine yerleştirilmiş sensör sistemi aracılığıyla algılar ve alarm üreterek tüm BT altyapınızı ve sistem odalarınızı korur.

 Temel olarak Alarm Manager ve MultiSensor içeren CompleteSet ile başlayabilir, zaman içerisindeki ihtiyaçlarınız doğrultusunda var olan sisteminizi Kentix’ in diğer bileşenleri ile genişletebilirsiniz.

 Kentix sistemleri tüm büyük izleme ve DCIM ( Veri Merkezi Altyapı Yönetimi) araçlarını destekler.

  Çeşitli ölçüm ve alarm değerleri SNMP üzerinden sağlanır ve SNMP Yönetim Bilgi Tabanı (MIB) kullanarak çok kolay ağ izleme çözümü entegre edilebilir. 

  MultiSensor-LAN ethernet kablosunda veri ile birlikte elektriksel gücün güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayan sistem (PoE) tarafından desteklenmektedir ve   entegre web sunucusu vardır.

 

Kentix MultiSensor Teknolojisi hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayınız.

 


 

KENTIX DOORLOCK TEKNOLOJİSİ

  Kentix DoorLock® teknolojisi DIN standartlarında silindirli (barel bulunan) herhangi bir kapıya uyum sağlar. 

  Kablosuz ağa kolaylıkla bağlanabilen online silindir ve Kentix AccessPoint size, entegre edilmiş radyo-online bağlantısı yoluyla tanımlı olan kapının uzaktan kontrollü olarak açılma imkanını sağlar. 

 

Kentix ile güvenli erişim imkanı sağlayan kapı çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen tıklayınız.